Zakończenie projektu w Zespole Szkół w Szkotowie

14 czerwca 2013r. w Zespole Szkół w Szkotowie odbyło się uroczyste zakończenie projektu „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych na terenie Gminy Kozłowo”, realizowanego w roku szkolnym 2012/2013

Uczniowie klas I-III  z czterech szkół podstawowych – z Kozłowa, Rogoża, Zaborowa i Szkotowa zaprezentowali swoje umiejętności w ramach przygotowanych wcześniej inscenizacji i tańców.

Uczestnicy projektu wzięli udział w malowaniu plakatów o tematyce związanej z minionymi zajęciami. Z dużym zaangażowaniem brali udział w zabawach przygotowanych przez grupy z poszczególnych szkół.

Uczniowie i nauczyciele wymienili się doświadczeniami i wspomnieniami dotyczącymi przebiegu projektu. Wszystkim towarzyszył dobry humor i świadomość, że zrealizowane zajęcia pozwoliły na utrwalenie i rozwinięcie zdolności i umiejętności uczniów.

Realizatorzy projektu