Obchody Dni Rodziny w Zespole Szkół w Szkotowie

Dnia 4.06.2013r. o godz. 16.00 w Zespole Szkół w Szkotowie odbyło się spotkanie związane z obchodami Dni Rodziny połączone ze świętem Dnia Matki

W programie  uroczystości znalazły się wzruszające wierszyki, piosenki oraz taneczne improwizacje muzyczne wykonane przez uczniów klasy I, II, III i IV szkoły podstawowej oraz uczennice klasy I gimnazjum.

Po przedstawieniu Dyrektor szkoły Pani Dorota Soliwoda zachęcała wszystkie mamy do zapoznania się z wystawą propagującą profilaktykę raka szyjki macicy w celu zwrócenia  uwagi na wagę problemu i znaczenie wczesnego wykrywania tej choroby.

Na uroczystość przybyli wójt gminy Kozłowo – Pan Jacek Jankowski z rodziną, Pani sekretarz  -  Bożena Judycka,Pani kierownik GOPS-u  -  Elżbieta Świgoń oraz rodzice uczniów naszej szkoły.

W końcowej części świątecznego spotkania  zebranych  gości  czekała  niespodzianka  w  postaci wymyślnych  kanapek i owocowo – warzywnych przysmaków przygotowanych przez  uczniów naszej szkoły w związku z promocją  zdrowego  stylu życia. Spotkanie zakończyło  się w miłej atmosferze  konwersacji i smakowania proponowanych zdrowych wiktuałów oraz rozmaitych wypieków.

Izabela  Miller