Udział uczniów Zespołu Szkół w Szkotowie w Konkursie Ekologicznym

Dnia 17 maja 2013r. w Kozłowie odbył się finał Konkursu o wiedzy ekologicznej

Uczniowie w pierwszym etapie mieli za zadanie napisać pracę na wybrany temat. Wyłoniono 16 finalistów, którzy w nagrodę uczestniczyli w wycieczce do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Z naszej szkoły zakwalifikowało się 5 osób: Jacek Krzykowski, Małgorzata Biller, Patrycja Rutkowska, Katarzyna Klach i Paulina Fordon.

Kolejnym etapem był quiz ekologiczny, w którym brali udział finaliści. Pierwsze miejsce zajął uczeń naszej szkoły – Jacek Krzykowski. Zdobył on główną nagrodę tj. rower górski.

Uczniowie miło spędzili czas. Do szkoły wrócili z nadzieją wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

Patrycja Rutkowska – uczennica ZS w Szkotowie