Wręczenie nagród w konkursie „ Zabieram do szkoły drugie śniadanie”

05.03.2013r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród i podziękowań uczestnikom konkursu „Zabieram do szkoły drugie śniadanie”, która została zorganizowana przez Oddział Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie oraz Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie

W uroczystości uczestniczyli: przedstawiciel Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty, wiceprezydent miasta Olsztyna, Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny oraz przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie.

Wśród uczestników konkursu zaproszonych na tę uroczystość była uczennica klasy I gimnazjum z ZS w Szkotowie- Klaudia Kucińska.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Olsztynie , dyplomy od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego oraz Kuratora Oświaty. Dla pozostałych uczestników konkursu przygotowano dyplomy i drobne upominki.