Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Szkotowie finalistą wojewódzkim w konkursie MEN „ Mam 6 lat”

Kapituła powołana przez Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty rozstrzygnęła etap wojewódzki II edycji konkursu Ministra Edukacji Narodowej „Mam 6 lat”

Konkurs jest skierowany do Rad Rodziców w szkołach podstawowych i przedszkolach oraz uczniów, którzy rozpoczęli naukę w wieku 6 lat.

Do Kuratorium w Olsztynie napłynęło 318 prac (plastycznych, multimedialnych, literackich) z 64 szkół i placówek. Kapituła oceniała prace Rad Rodziców według następujących kryteriów: skuteczność podjętych działań, realna możliwość wykonania działań planowanych na przyszłość, innowacyjność działań, kreatywność formy przekazu.

Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Szkotowie zdobyła I miejsce i została finalistą konkursu.