Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia 2012

27 listopada 2012r. kolejny raz dzieci pięcioletnie i sześcioletnie z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III ze swoimi wychowawczyniami obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Nasi młodzi przyjaciele przynieśli do szkoły swoje ulubione pluszaki. Na początku uroczystości dzieci poznały historię pluszowego misia. Następnie zaprezentowały swoje maskotki i wspólnie zaśpiewały piosenkę pt. „Witaj, misiu”.Zgodnie z hasłem „Dzisiaj w szkole jest wesoło, misie tańczą z nami wkoło”, dzieci wzięły udział w zabawie tanecznej ze swoimi ulubieńcami. Wysłuchały opowiadania  o przygodach Kubusia Puchatka pt. „Spotkanie z hohoniem”. Ponieważ przysmakiem każdego misia jest miód, dlatego w trakcie uroczystości też nie mogło go zabraknąć. Wszyscy uczestnicy otrzymali porcję świeżego chleba ze smacznym miodem.

Wspaniałą zabawą dla dzieci było kolorowanie obrazka przedstawiającego misia. W trakcie uroczystości wykonano wiele zdjęć, które pozostaną wspaniałą pamiątką wesołej zabawy.