Euro 2012 - Dzień Kibica

W dniu 6 czerwca w Zespole Szkół w Szkotowie odbył się konkurs

na najbarwniejszego kibica reprezentacji Polski.

Już od rana okazało się, że gorączka mistrzostw dotarła również do Szkotowa, a wiodącym w tym dniu kolorem była biel i czerwień. Podczas rozstrzygnięcia konkursu, uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną związaną z Euro 2012, zobaczyli także drogę reprezentacji Polski do mistrzostw. Jury miało spory dylemat z wytypowaniem zwycięzców, gdyż inwencja twórcza dzieci i młodzieży szkolnej przeszła najśmielsze oczekiwania. Najbarwniejszymi kibicami okazali się:

1. Klaudia Kucińska z klasy VI SP

2. Emil Makowski z klasy I SP

3. Aleksandra Maciaszczyk z klasy I G

Wyróżnienie - Marysia Makowska z klasy 0

Zwycięscy nagrodzeni zostali grami i programami multimedialnymi. Po zakończonym konkursie wszyscy kibice wspólnie pozowali do zdjęć oraz ćwiczyli okrzyki dopingujące naszych piłkarzy do gry.

Wierzymy, że nasza kadra narodowa bardzo dobrze zaprezentuje się na mistrzostwach, pokaże hart ducha i nie zawiedzie swoich najmłodszych kibiców. Konkurs zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Igor Nadolski i Andrzej Radzymiński.

DZIEŃ KIBICA - FILM