11.06.2019 r. Wycieczka klasy IV do Skansenu i Warmiolandii

Dnia 11 czerwca klasa czwarta wraz z opiekunami panią Iwoną Jaroszewską oraz panem Igorem Nadolskim pojechała na wycieczkę do Skansenu w Olsztynku oraz Warmiolandii w Olsztynie.

W pierwszej części dnia czekały uczniów zajęcia malowania na szkle oraz poznanie historii malarstwa na ziemiach Warmii i Mazur. Każdy uczeń stworzył własne dzieło na szkle, które później mógł zabrać do domu. Po zajęciach nastąpił czas wolny gdzie uczniowie wykorzystali go na kupno pamiątek.

W drugiej części naszej wyprawy udaliśmy się do Warmiolandii, gdzie czekało na nas wiele atrakcji m.in. wspinaczka, zjeżdżalnie, plac zabaw, trampoliny, pojazdy sterowane i wiele innych.

Uczniowie wspaniale się bawili. Z taką wspaniałą grupą wyjazdy to czysta przyjemność.

Więcej zdjęć w galerii szkolnego Facebooka.

Igor Nadolski