07.06.2019 r. Najmłodsi w Urzędzie Gminy w Kozłowie

Akcja „Niezapominajka” to jedno z zadań w ramach realizacji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna nasza Polska cała”, w którym uczestniczą dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I – III.

7 czerwca dzieci z wychowawczyniami wyjechały do Urzędu Gminy w Kozłowie. W wycieczce uczestniczyła Dyrektor szkoły Pani Beata Wasilewska. Najmłodsi spotkali się z Panem Markiem Wolszczakiem – Wójtem Gminy Kozłowo, który opowiedział dzieciom o swojej pracy i zaprosił je do kilku pokoi, w których młodzi uczestnicy wycieczki spotkali się z pracownikami urzędu.

Dzieci wystąpiły przed liczną publicznością, zaśpiewały cztery piosenki o tematyce patriotycznej, za co otrzymały gromkie oklaski.

Nic dziwnego, bo spisały się na medal! Najmłodsi wręczyli Panu Wójtowi bukiet niezapominajek, wykonany w ramach warsztatów plastycznych.

Po wizycie w urzędzie gminy dzieci z wychowawczyniami wzięły udział w przemarszu ulicą Kozłowa, również śpiewając piosenki.

Występ najmłodszych i kwiaty zostały przygotowane w ramach współpracy zespołu edukacji wczesnoszkolnej pod opieką wychowawczyń: Marii Chmielewskiej, Ewy Szymańskiej, Joanny Grzeli, Iwony Jaroszewskiej, Marzeny Reszki.

Dziękujemy Panu Wójtowi za miłe przyjęcie i ciekawe informacje uzyskane w trakcie spotkania.