23.05.2019 r. Warsztaty plastyczne w Klubie Seniora

23 maja 2019r. dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I – III uczestniczyły w warsztatach plastycznych „Te polskie kwiaty dla Mamy i Taty”, które odbyły się w Klubie Seniora w Szkotowie. Jest to jedno z zadań do wykonania w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała”.

W warsztatach uczestniczyła Pani Dyrektor Beata Wasilewska. Dziękujemy za pomoc  w wykonywaniu kwiatów.

Na zajęcia zaprosiliśmy byłą nauczycielkę naszej szkoły Panią Mirosławę Malanowską, której dziękujemy za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem  i umiejętnościami plastycznymi.

W ramach warsztatów dzieci wykonały kwiaty dla swoich rodziców z okazji zbliżających się świąt – Dnia Matki i Dnia Ojca.

W Klubie Seniora przyjęły nas i ugościły Panie, które są jego członkami i uczestniczą w  organizowanych w nim zajęciach.

Dziękujemy za miłe przyjęcie, wsparcie podczas wykonywania upominków oraz słodki poczęstunek.

Podziękowania kierujemy również do Pana Grzegorza Kacprzyckiego – sołtysa wsi Szkotowo za pomoc w zorganizowaniu warsztatów.

Maria Chmielewska

Joanna Grzela