Wycieczka na trasie : Toruń – Ciechocinek – Golub Dobrzyń

18 czerwca nasi uczniowie wraz z opiekunami byli na jednodniowej wycieczce. Zwiedzili trzy piękne zakątki naszego kraju.

W Ogrodzie Zoobotanicznym w Toruniu podziwiali okazy zwierząt i roślin. W tym pięknym mieście zwiedzili też Stare Miasto, zobaczyli Krzywą Wieżę i pomnik Mikołaja Kopernika. Dużo wrażeń dostarczyło zwiedzenie uzdrowiska i obejrzenie tężni solankowych w Ciechocinku. Zamek Anny Wazówny    w Golubiu Dobrzyniu to ostatni punkt wycieczki. Uczniowie obejrzeli film przybliżający historię zamku oraz zwiedzili kilka komnat. Największe wrażenie zrobił na nich pobyt w sali tortur.

Wróciliśmy ok. 21.00, bardzo zmęczeni. Na drugi dzień trzeba było dotrzeć do szkoły na zajęcia. Nie było lekko, ale wspomnienia z wycieczki są miłe i pozostaną wspaniałą pamiątką.

(Pozostałe zdjęcia można obejrzeć w galerii)