Uczestniczyliśmy w finale WOŚP

18 maja 2012r. uczniowie klas I – III szkoły podstawowej wzięli udział w finale konkursu „Ratujemy i uczymy ratować”, którego organizatorem była Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał odbył się w hali widowiskowo – sportowej Arena w Warszawie.

Podobnie, jak w półfinale pięcioosobowa grupa zawodników zmagała się w konkurencjach ruchowych z elementami pierwszej pomocy. Dopingowała ich piętnastoosobowa drużyna kibiców w pięknych strojach, wyróżniająca się transparentami i okrzykami, które zagrzewały zawodników do rywalizacji.

W finale uczestniczyło 16 szkół. Nasza drużyna zajęła XI miejsce. Otrzymaliśmy puchar i wiele nagród (plecaki, saszetki pierwszej pomocy, książki, gry edukacyjne, dyplomy).

Nasi uczniowie dzielnie walczyli i pięknie kibicowali. Widoczne było ich zaangażowanie i współpraca. Spotkanie z Panem Jurkiem Owsiakiem i jego współpracownikami oraz cudowna zabawa, której towarzyszyła wspaniała, wesoła atmosfera były dla wszystkich niezapomnianą przygodą.

Pozostałe zdjęcia – w galerii