Mikołajki 2011

Dnia 6 grudnia 2011 roku w Zespole Szkół w Szkotowie odbyły się Mikołajki.

Z tej okazji odwiedził  nas Święty Mikołaj. Jak zwykle został przez wszystkich gorąco powitany, a zwłaszcza przez najmłodszych, którzy zachwyceni byli  przybyciem gościa. Zanim jednak dzieci zostały obdarowane prezentami, uczniowie z gimnazjum zaprezentowali pantomimę pt. „Okno na świat”.

Scenka w satyryczny sposób przedstawiała współczesny model rodziny spędzającej czas głównie przed telewizorem, który stanowi dla nich jedyne okno na świat. Ukazywała brak zainteresowania ze strony rodziców problemami dzieci. Całą imprezę uświetniła część artystyczna  pt. „Jaka to melodia” . Poprzez piosenkę i taniec uczniowie zaprezentowali prawidłowe wzorce zdrowego stylu życia. Występy uczniów zostały nagrodzone gromkimi brawami, po czym Święty Mikołaj rozdał wszystkim świąteczne upominki. Nie zabrakło również życzeń z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Tego dnia na ustach  uczniów i nauczycieli malował się uśmiech. Wszyscy spędzili miło czas i dobrze się bawili.

Zdjęcia w galerii.