UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

Punktualnie o godz. 900, pierwszego września, zabrzmiał pierwszy dzwonek, który zainaugurował rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego i unijnego wszystkich zebranych gości, nauczycieli, uczniów i ich rodziców uroczyście przywitała p. dyrektor Dorota Soliwoda , życząc wszystkim powodzenia i wytrwałości w nowym roku szkolnym.
Następnie  wręczyła dyplomy i kwiaty nauczycielom, którzy otrzymali stopień awansu zawodowego.

W dalszej części uroczystości uczestnicy spotkania mieli okazję obejrzeć prezentację multimedialną przypominającą nam wydarzenia historyczne sprzed 72 lat. Po czym minutą ciszy uczczono pamięć wszystkich, którzy oddali ofiarę swojego życia walcząc za wolną Polskę.

Następnie głos zabrała  p. Judycka, która w imieniu wójta gminy Kozłowo Jacka Jankowskiego serdecznie powitała wszystkich zebranych, życząc im miłego pobytu w szkole oraz dobrych wyników w nauce.

Po uroczystości wszyscy uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami rozeszli się do klas.

Małgorzata Barańska