7.06.2017 r. Wyniki międzyszkolnego konkursu

Dnia 7.06.2017r w Zespole Szkół w Szkotowie przeprowadzono międzyszkolny konkurs "Odkrywamy bogactwo dziedzictwa kulturowego Warmii i Mazur" w dwóch kategoriach: album (uczniowie szkoły podstawowej) i prezentacja multimedialna (uczniowie gimnazjum).

Celem  konkursu  było rozwijanie u dzieci i młodzieży poczucia odpowiedzialności, miłości do ojczyzny, poszanowania dla polskiego dziedzictwa kulturowego.
Jury oceniło prace uczniów i wyłoniło laureatów konkursu.

Kategoria -Album ukazujący malowniczość i piękno najbliższej okolicy  (uczniowie szkoły podstawowej)

I miejsce - Antoni Mazanowski uczeń kl. I  Zespół Szkół nr 1 w Nidzicy

Kategoria - Prezentacja multimedialna pokazująca zabytki dziedzictwa kulturowego najbliższej okolicy (uczniowie gimnazjum)

I miejsce -Zuzanna Rakoczy   ZS w Janowcu Kościelnym

II miejsce- Jakub Moszczyński ZS w Janowcu Kościelnym

III miejsce - Daria Skoniecka i Klaudia Żebrowska ZS nr 2 w Nidzicy

Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Iwona Wydurska