21.03.2017 r. Najmłodsi uczniowie z Zespołu Szkół w Szkotowie powitali „Wiosnę” w kole łowieckim

21 marca uczniowie najmłodszych klas Zespołu Szkół w Szkotowie z wychowawcami przywitali wiosnę goszcząc w Kole Łowieckim „Tabakiera ” w Gardynach.

Zajęcia przyrodnicze, przeprowadzone przez pana myśliwego pozwoliły na utrwalenie i rozszerzenie wiedzy z edukacji przyrodniczej oraz okazały się dobrym sprawdzianem umiejętności słuchania. Dla najaktywniejszych były nagrody, a dla wszystkich dzieci upominki.

Bardzo gościnni gospodarze uprzyjemnili nam pobyt poczęstunkiem na łonie natury. Można było zjeść smaczną kiełbaskę upieczoną nad ogniskiem oraz pyszny kapuśniak.

Dużym wyzwaniem okazała się próba gry na rogu myśliwskim. Jednak w wykonaniu wielu młodych artystów był to mistrzowski występ. Gratulujemy!

Piękna, wiosenna pogoda pozwoliła na zorganizowanie wesołych zabaw. Nieustające rozmowy na temat wycieczki oraz uśmiech na twarzach dzieci po powrocie do szkoły świadczyć mogą tylko o jednym – To był naprawdę udany dzień!

Dziękujemy Panu Leopoldowi Margasińskiemu za ciekawostki z życia zwierząt. Wszystkim bardzo miłym i niezwykle gościnnym Gospodarzom jesteśmy wdzięczni za wspaniałe przyjęcie. Szczególne podziękowanie kierujemy do Pana Prezesa Andrzeja Święckiego oraz Pani Katarzyny Płocharskiej za organizację naszego pobytu i umożliwienie nam spędzenia tego szczególnego dla społeczności szkolnej dnia w odmienny i jakże ciekawy sposób.