21.03.2017 r. Pierwszy Dzień Wiosny

Dnia 21 kwietnia świętowaliśmy pierwszy dzień wiosny. Młodzież kolorowo ubrana, pod opieką wychowawców przygotowała plakaty o tematyce wiosennej.

Następnie odbyły się konkursy na najpiękniejszą Marzannę oraz konkurs na Panią wiosnę. Plakaty klas zostały wyeksponowane w przedniej części auli na początku uroczystości.

W dalszej części imprezy młodzież szkolna wzięła udział w wiosennym karaoke przygotowanym przez opiekuna SU Franciszka Niemiro. Były bisy, wszyscy śpiewali i wspaniale się bawili.

Jako że pogoda w tym dniu nie dopisała, w dalszej części przeprowadzono turniej piłki nożnej klas szkoły podstawowej oraz gimnazjum w sali gimnastycznej. I tu chciałbym jako koordynator imprezy złożyć serdeczne podziękowania naszym wuefistom za sprawne zorganizowanie i przeprowadzenie rozgrywek sportowych oraz p. Aleksandrze Pośpiech za przeprowadzenie gier matematycznych.

Myślę, że młodzież przyjemnie i pożytecznie świętowała nadejście wiosny.

Franciszek Niemiro - opiekun SU

Więcej zdjęć na FB - Link