16.06.2016 r. Prezentacje projektów gimnazjalnych klasy drugiej

16 czerwca 2016 roku uczniowie klasy II gimnazjum Zespołu Szkół w Szkotowie  zaprezentowali projekty edukacyjne.

Wiktoria Grzybowska , Natalia Czacharowska i Magdalena Lewandowska przygotowały projekt pod hasłem  „ Zdrowy tryb życia i odżywiania się”.

Projekt  został przygotowany  po to, aby pokazać uczniom zalety świadomego odżywiania się, nauczyć ich dokonywać  wyboru między tym, co zdrowe i odżywcze a szkodliwe, choć smaczne. Ważne  jest , aby już najmłodsze  dzieci rozumiały, że żyć zdrowo, to  znaczy spożywać  zdrowe, ekologiczne, wartościowe pokarmy- czyli po prostu zdrowo się odżywiać.

Mamy nadzieję , że  projekt , choć po części , zmieni sposób odżywiania na lepszy . Dzieci i młodzież  zamienią słodycze na owoce i warzywa , a napoje gazowane na wodę, i już nikt nie wyjdzie do szkoły bez zdrowego , pełnowartościowego śniadania, Trzymamy kciuki!

Opiekun projektu : Jolanta Nowak