19.06.2015 r. Absolwent roku 2015

19 czerwca 2015 roku  odbyła się uroczystość wręczenia tytułów „ Absolwent Roku” , która odbyła się w  Urzędzie Gminy w Kozłowie.

Absolwenci przybyli ze swoimi  rodzicami. Wśród gości byli  także  dyrektorzy szkół i wychowawcy najlepszych uczniów. Gospodarzem uroczystości był Wójt Gminy Kozłowo Jacek Jankowski.  Tytuł „ Absolwenta Roku” zdobyła Nadia Dytrych uczennica klasy VI szkoły podstawowej oraz Katarzyna Klach uczennica III klasy gimnazjum . Listy pochwalne otrzymali uczniowie:

- Iwona Grędziszewska - klasa VI SP,

- Klaudia Kucińska - klasa III G.

Wyróżnienia te uczniowie otrzymują  za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz udział w konkursach i zaangażowanie na rzecz środowiska szkolnego.

Tego samego dnia wszyscy wyróżnieni uczniowie i zaproszeni goście wyruszyli do Olsztyna do kina na premierę filmu Park Jurajski w technologi 3D.