Za rękę z Einstew:LsdException Locked=inem - edycja II

W poniedziałek 22 11.2010r. w Zespole Szkół w Szkotowie odbyły się lekcje pokazowe prowadzone przez wykładowców i studentów Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w ramach projektu edukacyjnego „Za rękę z Einsteinem - edycja II". Projekt  jest finansowany ze środków Unii Europejskiej.

Nauczyciele akademiccy wraz z asystentami na zajęciach kształcili umiejętności w zakresie kompetencji kluczowych z przedmiotów matematyczno - przyrodniczych.

Przedstawili młodzieży naszego gimnazjum ciekawe prezentacje, doświadczenia i eksperymenty z zakresu fizyki, matematyki i chemii.

Uczniowie z dużym zainteresowaniem przyglądali się wszystkim pokazom i doświadczeniom, byli ciągle zaskakiwani czymś nowym - ciekawym dla nich, aktywnie uczestniczyli w spotkaniu.