11.04.2015 r. Kolejny bardzo dobry występ Kacpra Kamińskiego

11 kwietnia na hali sportowej OSiR w Rybnie odbyła się II runda eliminacyjna do Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar TVP Olsztyn

Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy II gimnazjum Kacper Kamiński. Do Rybna przyjechali najlepsi zawodnicy z 10 gmin (Gr.1 z 4) wyłonieni na drodze eliminacji gminnych. W kategorii II rocznik 2000-2001, w której startował Kacper brało udział 40 zawodników. Aby przejść do kolejnej rundy należało zająć miejsce w pierwszej czwórce. Kacper wygrywał wszystkie mecze i dopiero w finale uległ zawodnikowi na co dzień trenującemu w klubie Dekorglass Działdowo.

II miejsce Kacpra dało mu przepustkę do półfinałów, które odbędą się 19.04.2015 roku w hali sportowej OSiR w Ostródzie. W najbliższym turnieju Kacper zmierzy się z najlepszą siódemką zawodników grup I i II. Tabela Poniżej.

W tym momencie możemy powiedzieć, że Kacper w swojej kategorii  jest w najlepszej 16 województwa warmińsko- mazurskiego. Najbliższy tydzień będzie dla Kacpra bardzo intensywny pod kątem treningów.

Życzymy powodzenia i awansu do finałów wojewódzkich.

Igor Nadolski