13.03.2015 r. Bardzo dobry występ Kacpra Kamińskiego w turnieju tenisa stołowego

Pierwszy etap eliminacji do turnieju tenisa stołowego o Puchar TVP Olsztyn był dla Kacpra Kamińskiego, ucznia II klasy gimnazjum w Szkotowie, formalnością. W swojej kategorii wiekowej w gminie Kozłowo nie miał sobie równych.

Wygrał wszystkie mecze w większości z dużą przewagą. Jedynie finałowa rozgrywka zmusiła Kacpra do większej koncentracji, gdzie przeciwnikowi udało się wygrać dwa sety. Ostatecznie zawodnik gimnazjum w Rogożu musiał oddać wyższość Kacprowi, który po bardzo dobrych atakach forhendowych i mądrej grze przy siatce wygrał cały mecz 3:2.

Dalszy etap rozgrywek odbędzie się  11 kwietnia na hali sportowej w Rybnie, gdzie rywalizować ze sobą będą najlepsi zawodnicy z dziesięciu gmin. Najbliższe dni Kacper z pewnością poświęci treningowi.

Życzymy dalszych sukcesów.

Igor Nadolski