26.06.2014 r. Uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych dla klas gimnazjalnych

26 czerwca 2014 roku o godzinie 16  w sali widokowej  Zespołu Szkół w Szkotowie  odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych dla klas gimnazjalnych w roku szkolnym 2013/2014. Wzięli w niej udział uczniowie, rodzice, Wójt Gminy Kozłowo Jacek Jankowski, nauczyciele, których serdecznie przywitała pani dyrektor Dorota Soliwoda.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego wychowawcy klas rozdali świadectwa wszystkim uczniom. W klasie I gimnazjum świadectwo z wyróżnieniem za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali: Paulina Ferszt i Kacper Kamiński, w klasie II gimnazjum – Katarzyna Klach, a w klasie III gimnazjum Jacek Krzykowski, który dzień wcześniej otrzymał z rąk Wójta Gminy Kozłowo tytuł „Absolwent Roku”.

Następnie uczniowie klasy III gimnazjum zaprezentowali część artystyczną, w której wspominali chwile spędzone w  szkole. Były też podziękowania dla pani dyrektor,  nauczycieli oraz rodziców, którym zadedykowano  piosenką i wręczono kwiaty.

Uroczystość była doniosła i wzruszająca,  można było jednak dostrzec zadowolenie uczniów z rozpoczynających się wakacji.

Jolanta Jarocka