21.03.2014 r. Powitanie wiosny

21 marca, tradycyjnie jak co roku, w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny, czyli pożegnanie zimy.

W tym dniu odbyły się tylko trzy pierwsze lekcje, a po nich przystąpiliśmy do wspólnej zabawy na scenie. Całą imprezę prowadziła Paulina Ferszt. Klasy prezentowały skecze, piosenki oraz piękne, barwne panie Wiosny, w które w klasach starszych wcielili się chłopcy.

Podczas występów  widownia bawiła się świetnie, klaszcząc i pomagając w śpiewie, można było zaobserwować, jak dzieci wcieliły się w swoje role i z jakim zaangażowaniem prezentowały umiejętności zgromadzonej widowni. Impreza, w której brały udział, była wyjątkową okazją do wzajemnego zintegrowania się.

Następnie wszyscy udaliśmy się na boisko szkolne w celu pożegnania zimy, tam Marzanna została spalona, mamy nadzieję, że zima do nas już nie powróci.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie zadowoleni i uśmiechnięci  odjechali do domów.

Nad przygotowaniem  imprezy i przeprowadzeniem jej czuwał Samorząd Uczniowski z opiekunką Panią Iwoną Jaroszewską.

Jolanta Nowak