23.01.2013 r. Noworoczne spotkanie w Zespole Szkół w Szkotowie

W świątecznym nastroju powitali uczniowie Zespołu Szkół w Szkotowie swych rodziców, którzy 23 stycznia licznie przybyli na spotkanie.

Dzieci zaprezentowały  „Opowieść wigilijną” oraz Jasełka. Piękne stroje maluchów , wzruszające kolędy , świetnie przygotowane inscenizacje zachwyciły i rodziców, i zaproszonych gości. W miłej atmosferze przy herbacie i cieście szybko minął czas .

Po uroczystości rodzice spotkali się z nauczycielami , bo przecież już półrocze , wystawione oceny i zaraz ferie zimowe. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Mamy nadzieję ,że na takie wywiadówki będą przychodzić wszyscy opiekunowie  , by  podziwiać swe pociechy , które przygotowały pokaz z wielkim zaangażowaniem.