16.10.2013 r. Apel z okazji Dnia Nauczyciela

14 października  obchodzimy każdego roku wyjątkowo. To szczególna data. W tym dniu świętujemy Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela. Nie bez powodu, gdyż to właśnie tego dnia mamy okazję  złożyć  życzenia naszym pedagogom, dziękując im za ciężką pracę i wysiłek włożony w naszą edukację.

Dnia 11 października 2013 roku o godzinie 9:00, w sali widokowej naszej szkoły odbyła się akademia  z okazji Dnia Nauczyciela. Organizatorem uroczystości  były panie Jolanta Nowak i Izabela Miller , które przygotowały ją wraz z uczniami  klasy II gimnazjum .

Zaproszone  zostało całe Grono Pedagogiczne oraz uczniowie pozostałych klas. Celem  imprezy było uczczenie nauczycieli w dniu ich święta oraz podziękowanie im za trud włożony w naszą edukację i wychowanie. Uczniowie  zaprezentowali zabawną inscenizację na temat życia szkolnego.

Nauczyciele byli wzruszeni i zadowoleni.  Akademia przebiegła w miłej, ale podniosłej atmosferze.

Akademia przebiegła w miłej, ale podniosłej atmosferze.

Wszystkim Nauczycielom

Entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy ,

zrozumienia w oczach  uczniów

oraz satysfakcji w odkrywaniu nowych obszarów  w