28.06.2013 r. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013

28 czerwca 2013 roku o godzinie 9  w sali widokowej  Zespołu Szkół w Szkotowie  odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2012/2013

Wzięli w niej udział uczniowie, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły , których serdecznie przywitała dyrektor pani Dorota Soliwoda.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego wychowawcy klas rozdali świadectwa uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce.

Następnie uczniowie klas VI i III gimnazjum  zaprezentowali część artystyczną .Wracali w niej  do wspomnień i  czasów pierwszych zajęć w szkole. Nie jednemu  zakręciła się łza w oku.

Tego samego dnia o godzinie 11 odbyło się także zakończenie nauki dla klas 0- III , montaż słowno – muzyczny przedstawiła klasa III. Pani dyrektor podziękowała za współpracę ze szkołą panu Januszowi Woronowiczowi oraz pani Krystynie Kukwie, którzy zdobyli miano –Przyjaciel Szkoły.

Uroczystość była bardzo doniosła, jednak  wśród uczniów opuszczających mury placówki, można było dostrzec również zadowolenie z rozpoczynających się wakacji.

Wszystkim życzymy udanego , bezpiecznego , obfitującego w piękne wrażenia ,wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu.