21.06.2013 r. Wręczenie tytułów „Absolwent Roku

21 czerwca 2013 roku  uczniowie  klasy VI Zespołu Szkół w Szkotowie wzięli udział w uroczystości wręczenia tytułów „ Absolwent Roku” , która odbyła się w  Urzędzie Gminy w Kozłowie

Absolwenci przybyli ze swoimi  rodzicami. Wśród gości byli  także  dyrektorzy szkół i wychowawcy najlepszych uczniów. Gospodarzem uroczystości był Wójt Gminy Kozłowo Jacek Jankowski.  Tytuł „ Absolwenta Roku” zdobyła Weronika Krauze ze średnią ocen 5,9 . Natalia Gałecka, Kacper Kamiński oraz Paulina Ferszt otrzymali listy pochwalne. Wyróżnienia te uczniowie otrzymują  za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz udział w konkursach i zaangażowanie na rzecz środowiska szkolnego.

Tego samego dnia wszyscy wyróżnieni uczniowie i zaproszeni goście wyruszyli do Olsztyna , gdzie obejrzeli spektakl  „ Księżniczka na ziarnku grochu” wystawiony  w Teatrze Lalek .