14.02.2020 r. Karnawałowa herbatka dla Babci i Dziadka

14 lutego dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III z wychowawczyniami świętowały uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Swoją obecnością zaszczycił nas wójt Gminy Kozłowo Pan Marek Wolszczak. Dyrektor szkoły Pani Beata Wasilewska powitała zebranych i złożyła życzenia dostojnym gościom, którzy bardzo licznie przybyli na to wzruszające spotkanie. Montaż słowno – muzyczny dzieci obejrzeli również ich rodzice.

Wszyscy z uwagą i przyjemnością wysłuchali życzeń w postaci wierszy i piosenek płynących z małych, gorących serduszek. Dzieci dziękowały ukochanym babciom i dziadkom za ich ogromną, bezwarunkową miłość oraz cierpliwość i pomoc, na którą zawsze mogą liczyć.
Dostojnym seniorom złożył życzenia także pan wójt.

Spotkanie uprzyjemnił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci. Serdecznie dziękujemy Państwu za pomoc w organizacji uroczystości.

Iwona Jaroszewska
Joanna Grzela