19.12.2019 r. Uczniowie klasy I ukończyli pierwszy etap innowacji pt. "Czytam z klasą " pod hasłem „FIKUŚNE LEKTURKI SPOD CHMURKI ‘’

Do przeczytania w module I wybraliśmy Baśnie Hansa Christiana Andersena. W klasie urządziliśmy kącik czytelniczy, w którym po obejrzeniu filmiku poświęconego projektowi zagościły własnoręcznie wykonane Czytusie.

Zaprosiliśmy też do sali Panią Marzenę Maciaszczyk, która zapoznała nas z baśnią „Brzydkie kaczątko”. Następnie uczniowie pokolorowali okładkę Lekturnika i uzupełnili strony związane z przeczytaną lekturą. Zaprojektowali zakładki do książek oraz wykonali makietę przedstawiającą wybrany fragment baśni.

Uczestnicy bardzo chętnie wykonali z wielkim zaangażowaniem i radością wszystkie założone zadania.

Iwona Jaroszewska