12.12.2019 r. Przedstawienie profilaktyczne “Jaka to melodia?

12 grudnia uczniowie klas IV-VIII obejrzeli przedstawienie profilaktyczne “Jaka to melodia”.

Scenariusz przedstawienia oparty na znanym telewizyjnym teleturnieju zawierał wiele cennych wskazówek na temat zdrowego stylu życia. Młodzi artyści Kamila Komoń, Zuzanna Stawczyk, Dominika Kosatka, Fillip Gorczyca i Miłosz Chrześcijański przekazali je śpiewająco. Wszyscy wykazali się talentem aktorskim i wokalnym. Pełen energii krótki spektakl podobał się zgromadzonej publiczności, która nagrodziła występujących uczniów brawami.

Przedstawienie prezentowane było również 28 listopada podczas XXV Przeglądu Małych Form Teatralnych w Nidzicy. Uczniowie za swój występ otrzymali wówczas wyróżnienie.
Gratulujemy talentu i odwagi. Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie. Praca z Wami Drodzy Uczniowie przyniosła nam wiele satysfakcji.

Organizatorzy wydarzenia:
Iwona Wydurska