19.05.2023 r. ,,W tekturowym świecie dobrze bawić się będziecie”

19 maja grupa ,,Jeżyków” i grupa ,,Biedroneczek’’ zakończyła realizację Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,W tekturowym świecie dobrze bawić się będziecie’’. Nasza przygoda z projektem rozpoczęła się już we wrześniu, a głównym jej celem było kształtowanie świadomości ekologicznej już od najmłodszych lat. Wspólnie przedszkolaki wykonały 16 zadań, wykazując się przy tym ogromnym zaangażowaniem i wytrwałością w dążeniu do celu. Udział w projekcie był dla maluszków ogromnym przeżyciem ale też i cennym doświadczeniem.

Podczas realizacji projektu dzieci nabyły umiejętność współdziałania, poczuły radość płynącą ze wspólnej nauki i zabawy. Stały się coraz bardziej odważne, aktywne i twórcze. Z każdym nowym zadaniem zdobywały wiedzę i nowe doświadczenia w zakresie przyszłości, ochrony i dbałości o planetę, która jest naszym domem.